Výťahy značky LIFTSTAV sú konštruované v plnom súlade s platnými normami STN EN pre nové výťahy. Nami dodávané komponenty sú riadne certifikované a pochádzajú výhradne od popredných slovenských a európskych dodávateľov. Kladieme dôraz na vysokú kvalitu, spoľahlivosť a energetickú úspornosť našich výťahov, preto v žiadnom prípade nepoužívame lacné diely napríklad z Turecka alebo Číny.

KABÍNY

Kabíny v elegantnom a modernom dizajne, ktoré vynikajú pevnosťou a kvalitou spracovania. Vzhľad kabín si vďaka širokej ponuke dostupných farieb a povrchov môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Všetky naše kabíny sú štandardne dodávané s úsporným LED osvetlením, veľkým ovládacím panelom s prehľadným displejom, zrkadlom, rozmerným držadlom, doplnkami z nehrdzavejúcej ocele a odolnou protišmykovou podlahou. Kabíny dodávame na mieru, takže spravidla poskytujú aj viac priestoru a vyššiu nosnosť.

Pre inšpiráciu a možnosti prevedenia kabín Vám odporúčame pozrieť si fotogalériu s našimi realizáciami →

KABÍNOVÉ DVERE

V zmysle požiadaviek STN EN sú naše výťahy vybavené automatickými kabínovými dvermi s vysokou odolnosťou a kvalitou spracovania. Typ a rozmer dverí navrhujeme na základe Vašich požiadaviek a priestorových možností. V ponuke máme viacero technických aj dizajnových prevedení, v odtieňoch farieb RAL aj z nehrdzavejúcej ocele.

AUTOMATICKÉ – TYP BUS
AUTOMATICKÉ – DO STRÁN POSUVNÉ

ŠACHTOVÉ DVERE

Nové šachtové dvere sú mimoriadne odolné a prinášajú Vám vyššiu úroveň bezpečnosti. Pre zvýšenie užívateľského komfortu výťahu sa veľkosť vstupného otvoru do kabíny vždy snažíme rozšíriť na maximálnu možnú mieru. K novým výťahom dodávame buď poloautomatické alebo automatické šachtové dvere, oboje dostupné v širokej škále rozmerov aj dizajnových prevedení.

POLOAUTOMATICKÉ JEDNOKRÍDLOVÉ
AUTOMATICKÉ – DO STRÁN POSUVNÉ

POHON VÝŤAHU - VÝŤAHOVÉ STROJE

K pohonu našich výťahov používame výhradne prvotriedne stroje od špičkových európskych výrobcov. Nové stroje sú charakteristické vyššou dopravnou rýchlosťou, nízkou hlučnosťou a nízkou energetickou náročnosťou, čo pre zákazníka prináša hlavne komfortnú jazdu a optimalizáciu prevádzkových nákladov. V ponuke máme ako klasické prevodové stroje, tak aj najmodernejšie a technicky vyspelé bezprevodové stroje.

PREVODOVÝ STROJ
BEZPREVODOVÝ STROJ

RIADENIE VÝŤAHU - ROZVÁDZAČE

Zastarané reléové rozvádzače s jednoduchým riadením sa pri nových výťahoch nahrádzajú modernými mikroprocesorovými rozvádzačmi so zberným riadením. Ku každému výťahu sa štandardne dodáva frekvenčný menič, ktorý zabezpečuje plynulý rozjazd a dojazd kabíny do stanice. Zabudovaný ekologický a energeticky úsporný režim výrazne pomáha šetriť prevádzkové náklady. Ponúkame aj funkciu monitorovania výťahu, takže v prípade poruchy výťah automaticky vyhodnotí chybový stav a následne odošle hlásenie na dispečing.

KABÍNOVÉ A ŠACHTOVÉ OVLÁDAČE

Všetky ovládače sú vyhotovené v prevedení „antivandal“ v povrchovej úprave z nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje ich vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a moderný vzhľad. Kabínový ovládač má integrovanú komunikačnú GSM bránu aj veľký LCD displej, ktorý signalizuje aktuálnu polohu výťahu, smer jazdy či preťaženie. Všetky tlačidlá sú vybavené podsvietením voľby. Šachtové ovládače zobrazujú smer jazdy a môžu byť doplnené aj prehľadným displejom so signalizáciou polohy.