O nás

Už 25 rokov sme stabilnou a spoľahlivou spoločnosťou, ktorá patrí medzi popredných dodávateľov výťahových zariadení na slovenskom trhu. Našou hlavnou činnosťou je výroba, montáž, rekonštrukcie a odborný servis výťahov v Bratislave a blízkom okolí.

Od vzniku spoločnosti v roku 1994 poskytujeme všetky služby spojené s výťahárskou profesiou, od odborného poradenstva, cez štandardnú servisnú údržbu, opravy menšieho aj väčšieho rozsahu a modernizácie, až po výrobu a montáž nových výťahov podľa platných noriem STN EN so zabezpečením príslušnej projektovej a technickej dokumentácie. Špecializujeme sa najmä na modernizácie a rekonštrukcie výťahov v bytových domoch či administratívnych budovách.

Sme držiteľmi všetkých potrebných oprávnení a spoločnosť je poistená pre prípad zodpovednosti za spôsobenú škodu. Serióznosť nášho prístupu, kvalita našich služieb a spokojnosť našich zákazníkov patria k základným hodnotám našej spoločnosti.

Náš tím tvoria skúsení a pravidelne školení odborníci s dlhoročnom praxou. K dispozícií majú moderné a kvalitné technické vybavenie a kompletne vybavenú zámočnícku dielňu.

Našu pozíciu na výťahárskom trhu starostlivo a vytrvalo budujeme už dlhé roky, pričom máme ambíciu neustále sa zlepšovať a v najväčšej možnej miere vyhovieť Vašim požiadavkám. Ak Vás oslovila naša ponuka, neváhajte nás kontaktovať alebo nás príďte osobne navštíviť do priestorov našej spoločnosti. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!