Servis a služby

Poskytujeme kompletné služby spojené so servisnou činnosťou na výťahových zariadeniach, záručný aj pozáručný servis, opravy všetkých druhov, odborné prehliadky a odborné skúšky výťahov v súlade s vyhláškou č. 508/2009 Z.z.. 

V súčasnosti zabezpečujeme zmluvnú servisnú starostlivosť na približne 700 výťahoch v Bratislave a blízkom okolí. Pri našej činnosti spolupracujeme s desiatkami správcovských spoločností a spoločenstiev vlastníkov bytov. Záručný aj mimozáručný servis vykonávajú naši vyškolení pracovníci, ktorí majú s výťahmi bohaté skúsenosti. Servis je vykonávaný v plnom rozsahu podľa platných predpisov pre prevádzkovanie výťahov.

Priamo v našom servisnom stredisku v Bratislave máme množstvo náhradných dielov skladom, vďaka čomu vieme v prípade poruchy zabezpečiť včasnú a spoľahlivú opravu.

Naše servisné tímy sa počas pracovného dňa pohybujú na území celého mesta a všetky naše vozidlá sú monitorované pomocou GPS. Po nahlásení poruchy výťahu na dispečing preto vieme promptne reagovať a na opravu poslať najbližší voľný tím technikov. Prostredníctvom nonstop služby vyslobodzovania zaseknutých osôb sme Vám k dispozícii 24 hodín denne. Súčasťou nami poskytovaných služieb je aj vykonávanie revíznych prehliadok, odborných skúšok a opakovaných úradných skúšok výťahov v súlade s platnou vyhláškou.

Ponúkame Vám kompletný SERVISNÝ BALÍK, ktorý obsahuje:
–   vykonávanie pravidelnej údržby výťahov v dohodnutom rozsahu
–   vykonávanie revíznych prehliadok výťahov v súlade s platnou vyhláškou
–   príchod na opravu výťahu do 2 hod. od nahlásenia poruchy na dispečing
–   vyslobodzovanie osôb NONSTOP 24 hodín denne, s príchodom do 30 min. od nahlásenia
–   opravy v pracovných dňoch, cez víkendy aj sviatky
–   bezplatné vyberanie vecí padnutých do výťahovej šachty (kľúče. mobily a pod.)