Výroba výťahov

Sme výrobcom výťahov vlastnej značky LIFTSTAV. Naše výťahy sú navrhované a vyrábané na mieru tak, aby spĺňali dizajnové aj technické parametre presne podľa Vašich predstáv.  

Výťahy vyrábame vo výrobnej hale priamo v sídle našej spoločnosti v Bratislave. Výrobe každého výťahu predchádza dôsledné zameranie, na základe ktorého náš projektant a konštruktér pripraví konečný návrh. Ten presne zohľadňuje priestorové možnosti budovy a aj požiadavky zákazníka na technické vybavenie výťahu. Samotnú výrobu následne zabezpečujú naši skúsení pracovníci s využitím moderného technického vybavenia našej dielne.

Pri výrobe výťahov používame overené materiály a komponenty výhradne od popredných tuzemských a európskych dodávateľov s ohľadom na vysokú kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť nami dodaných výťahov. 

Všetky naše produkty prechádzajú dôslednou kontrolou kvality tak, aby spĺňali aj tie najprísnejšie kritériá. Taktiež prihliadame na to, aby používané komponenty boli maximálne ekologické a energeticky efektívne, čo znamená, že nové výťahy Vám prinášajú významnú úsporu spotrebovanej energie. 

Vďaka našim skúsenostiam vieme pre našich zákazníkov vždy nájsť vhodné riešenie. Preto dodávame výťahy všetkých druhov, trakčné aj hydraulické, osobné aj nákladné, interiérové aj exteriérové. V prípade potreby si takisto poradíme s rekonštrukciou pôvodných výťahových šácht, ktoré upravíme tak, aby spĺňali všetky požadované kritériá.

Nové výťahy LIFTSTAV sú konštruované v zmysle platných predpisov a noriem STN EN, všetky používané komponenty sú riadne certifikované. K novým výťahom automaticky dodávame aj sprievodnú technickú dokumentáciu v zmysle platných predpisov.